Vítejte u nás

Společnost BERNADETTE a.s., partner pro Vaší stavbu.

Pro Vás stavitele a obchodní partnery nabízíme moderní, staviteli v Česku ověřené a kvalitní stavební systémy a výrobky renomovaných výrobců, kde kvalita, tradice a inovace jsou stále duší a motorem jejich práce.

V oblasti keramického zdiva dodáváme tradiční pálené cihly Pichler Aschach. Abychom Vaše přání při stavbě rodinného domku z pálených cihel naplnili do posledního detailu, dodáváme současně i keramické stropy a překlady ověřeného systému SENFTENBACHER.

Nově jsme navázali spolupráci s německou rodinnou cihelnou Leipfinger Bader, která pro české zákazníky představuje tradiční cihly s integrovanou minerální izolací.

Pokud dáváte přednost jiným materiálům, i v této oblasti máme pro Vás řešení, a to přesné pórobetonové tvárnice  a tvárnice pro příčky Greisel.

A když komín, tak nabízíme rakouské tradiční a osvědčené komínové systémy ROHR Kamin jak se zadním odvětráním pro připojení běžných spotřebičů na pevná, kapalná i plynná paliva, tak moderní komínové systémy UNIVERSAL pro připojení kondenzačních a nízkoteplotních spotřebičů.

Zakoupený materiál je třeba odvézt a k tomu jsou určeni vaši noví pomocníci k domovu, a to přívěsné vozíky. Spolupracujeme s německým partnerem Wörmann a nově s bavorským výrobcem STEDELE.